کد خبر:1529
پ

فرمانده انتظامی استان در جمع اعضای شورای تامین استان از کشف بیش از 4 ونیم تن انواع مواد مخدر از ابتدای سال جاری تا کنون در همدان خبر داد.

به گزارش روزانه نیوز سردار کامرانی صالح با قدردانی از حضور اعضای شورای تامین استان در مجموعه پلیس مبارزه با ماد مخدر استان وبازدید از کشفیات اخیر پلیس در حوزه برخورد با بندهای قاچاق مواد مخدر ،کشف سلاح وسارقان حرفه ای از کشف بیش از 4 ونیم تن انواع مواد مخدر در استان همدان خبر داد.

وی افزود:بیش از 100 کیلو از مواد مخدر کشف شده هروئین بوده است که با توجه به آثار تخریبی بالایی که این مواد مخدر دارد می تواند آسیب های جدی به جامعه وارد کند.

سردار کامرانی صالح با اشاره به کشف بی سابقه یک تن مواد مخدر تریاک در ماه جاری در همدان گفت:اعضای این باند حرفه ای وسازمان یافته در تلاش بودند که این محموله مواد مخدر را ازاستان های جنوبی به استان همدان واستان های غربی منتقل کنند که با اشراف اطلاعاتی پلیس استان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان همدان در خاتمه از متلاشی شدن 52 باند فعال در حوزه قاچاق مواد مخدر از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد وگفت:در این مدت یکصد دستگاه خودرو که در امر توزیع مواد مخدر فعال بودند توقیف شدند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید