کد خبر:2716
پ

به گزارش روزانه نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، رضا اکبری در سفر یک روزه خود به همدان افزود: نگاه ما باید ملی باشد از انحصار‌ها خارج شویم و با ایجاد امکانات راهداری و ماشین آلات بیشتر برای استفاده در جای جای کشور تلاش کنیم.

او با اشاره به اینکه انجام امور راهداری بر همه ما واجب و حفظ و اجرای همه جنبه‌ها با هم در شرایط فعلی دشوار است گفت: وظیفه ما این است که شرایط تسهیل در انجام امور را برای استان‌ها مهیا کنیم.

اکبری بیان داشت: در حال حاضر تلاش ما در ستاد فراهم کردن شرایطی است که موانع اداری کمتر شده و امور به شکلی روان انجام شود و با توجه به مواجهه کشور با مشکلات فعلی باید راه‌حل‌هایی را برای ارائه خدمات مناسب و عبور از سال جاری بیابیم.

او اضافه کرد: در خصوص ابنیه، امور راهداری، ایمنی و سایر وظایف این بخش باید اتفاق نظر داشته و دست به دست هم، با پذیرش مسئولیتی متعهدانه از کمترین اعتبار بیشترین بهره را ببریم.

معاون راهداری سازمان افزود: اقدام مهمی که باعث شناخته شدن فعالیت‌های راهداری برای مردم و مسئولین است، بهره گیری از IT در بخش راهداری است چرا که با نداشتن اطلاعات جامع فعالیت‌های این بخش ناشناخته می‌ماند.

اکبری با تاکید بر ثبت صادقانه و تکمیل آیتم‌های نرم افزار تهیه شده ادامه داد: اگر اطلاعات ما دقیق و صادقانه باشد ما را در رسیدن به اهداف بالاتر یاری خواهد کرد.

او هدف از ورود به آی تی را تکمیل دیتا‌های مختلف برای مشخص شدن امور راهداری بیان کرد و و با تاکید بر دقت بر تکمیل آیتم‌ها، یادآور شد: تجمیع اطلاعات صادقانه در این نرم افزار علاوه بر اشراف کامل بر ایجاد دانش کار‌های راهداری، موجب شفافیت امور، برای کسب اعتبارات لازم نیز خواهد شد.

در این سفر یک روزه از ماشین آلات و تجهیزات راهداری و همچنین محورهای مواصلاتی استان بازدید شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید