کد خبر:2313
پ

به گزارش روزانه نیوز بهروز کارخانه‌ای از گندزدایی و ضدعفونی وسایل نقلیه عمومی توسط ۱۴ داوطلب خبر داد و افزود: ۱۲۰ نفر ساعت تعداد ۸ واحد اتوبوس ضدعفونی کرده‌است و یک هزار و ۱۱۹ نفر ساعت آموزش‌های ویژه کرونا به پرسنل، اعضا و داوطلبان صورت گرفت به طوری که تعداد داوطلبان آموزش‌دیده ۲۹۲ نفر، تعداد پرسنل آموزش دیده ۹۳ و عموم مردم ۷۹۳ نفر ساعت بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان با اشاره به ضدعفونی و گندزدایی اماکن عمومی با مشارکت ۲۵۰ داوطلب جوانان هلال احمر همدان اضهار داشت: ۲ گرمخانه، یک زندان، ۱۴۳ مسجد و ۷۵ مورد سایر مکان‌ها ضدعفونی و گندزدایی شده‌اند.

وی با اشاره به گندزدایی و ضدعفونی معابر و خیابان‌ها با مشارکت ۵۷۰ نفر از داوطلبان اضافه کرد: ۲۵۳ نفر ۶۴۰ کیلومتر از معابر و خیابان‌های استان همدان را گندزدایی و ضدعفونی کرده‌اند که ۲ هزار و ۱۶۰ نفر ساعت خدمت را شامل می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان با بیان اینکه ۶۰ نفر از داوطلبان در یک کارگاه ۴۵ هزار عدد ماسک تولید کرده‌اند، گفت: پزشکان و پیراپزشکان در نقاهتگاه‌های بیماران حضور دارند و ۴ داوطلب هلال احمر در یک نقاهتگاه حاضر هستند.

کارخانه‌ ای با بیان اینکه ۶۰ نفر از داوطلبان در یک کارگاه ۴۵ هزار عدد ماسک تولید کرده‌اند و پزشکان و پیراپزشکان در نقاهتگاه‌های بیماران حضور دارند و ۴ داوطلب هلال احمر در یک نقاهتگاه حاضر هستند، افزود: غربالگری و تب سنجی افراد در مبادی ورودی شهرها و اماکن عمومی با مشارکت ۳۷۳ داوطلب انجام شده است و در ۱۴ ایستگاه ۴۵ هزار و ۹۴۵ نفر تب سنجی شده‌اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان با بیان اینکه بسته‌ها و اقلام بهداشتی تهیه و توزیع شده توسط ۲۰۶ داوطلبانجام گرفت و ۱۷ هزار و ۱۰۰ بسته بهداشتی و تعداد ۵۹ هزار و ۸۹۵ ماسک به ارزش ۲ میلیارد و ۳۹۵ میلیون و ۴۰۵ هزار ریال توزیع شده است، گفت: درمناطق حاشیه نشین و کم‌برخوردار تحت پوشش طرح‌های ویژه کرونا ۱۱۵ داوطلب فعال هستند و در مجموع ۲ هزار و ۱۲۶ نفر از داوطلبان هلال احمر همدان ۱۱ هزار و ۶۷۱ نفر ساعت پای کار بودند که در این بین ۳۴ تشکل مردم نهاد نیز فعال بوده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید