کد خبر:2527
پ

به گزارش روزانه نیوز و به نقل از بانک سپه، جهانگیری در این مراسم با اشاره به ادغام بانکهای وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه اظهار داشت: ادغام بانک های نیروهای مسلح در بانک سپه کار سختی بود. مدیریت وزارت اقتصاد، محور بودن بانک مرکزی و دوستان در همان بانک ها باعث ادغام شد و شکل بانک سپه کاملا فرق کرده است.

بر اساس این گزارش در حضور معاون اول رییس جمهور تقدیرنامه وزیر امور اقتصاد دارایی به محمد کاظم چقازردی مدیرعامل بانک سپه به دلیل عملکرد موفق در بهینه سازی شبکه شعب اهدا شد.

در متن لوح سپاس اعطایی فرهاد دژپسند به محمدکاظم چقازردی آمده است: «در اقتصاد هوشمند، بانک‌ها نقش مؤثری در هموارسازی مسیر رشد و توسعه اقتصادی دارند که البته الزاماً نیازی به حضور فیزیکی بانک‌ها در ابعاد گسترده نیست و بانک‌ها از طریق در دسترس قرار دادن خدمات الکترونیکی در هر مکان و در هرزمانی به اقتصاد و جامعه کمک می‌نمایند؛ هرچند این امر در راستای شمولیت مالی مستلزم تحول در کسب‌وکار بانکداری متناسب با رشد فناوری است.

بهینه‌سازی شبکه شعب در راستای ایجاد چابکی و مولدسازی دارایی‌ها و همگامی با تحول دیجیتال، علاوه بر اینکه همواره مورد تأکید رئیس‌جمهور محترم قرار داشته به‌عنوان یکی از محورهای اصلاح نظام بانکی در اولویت‌های وزارت امور اقتصاد و دارایی قرار دارد. این امر در بانک سپه که عهده‌دار اجرای ابر پروژه ملی ادغام بانک‌های نیروهای مسلح است، از اهمیت بیشتری برخوردار است که خوشبختانه آن بانک توانسته است در سال 1398 در بین بانک‌های دولتی و خصوصی شده پیشگام باشد.

بدین‌وسیله ضمن ابراز سپاس از جنابعالی و همکاران محترمتان در زمینه بهینه‌سازی شبکه شعب، انتظار دارم این امر به‌عنوان یکی از اولویت‌های آن بانک در سال‌های بعد با در نظر گرفتن ملاحظات اجتماعی و منطقه‌ای و توجه به شمولیت مالی با سرعت و جدیت بیشتری دنبال شود.»

 چقازردی: برای کارا سازی شبکه شعب 660 شعبه را جمع آوری کردیم
مدیرعامل بانک سپه هم ضمن قدردانی از زحمات تمامی مدیران و کارکنان بانک سپه و بانک‌های وابسته این موفقیت را حاصل تلاش جمعی دانست و گفت: مجموعه بانک سپه با اعتقاد راسخ به اهمیت بالای بهینه‌سازی شبکه شعب، اقدامات لازم برای اجرای موفقیت‌آمیز آن را در صدر برنامه‌های خود قرار داده است.

 

چقازردی تعداد شعب جمع آوری شده ناکارا در بانک سپه و بانک های وابسته در یک سال اخیر را 460 شعبه اعلام کرد و گفت: طی چهار سال اخیر 328 شعبه ناکارا این بانک ادغام‌شده است که 130 مورد آن مربوط به سال گذشته است.

وی ضمن اشاره به ادامه روند ادغام شعب ناکارا در سال جدید، افزود: تعداد شعب بانک سپه ابتدای سال 1395 حدود 1695 شعبه بود که در پایان سال گذشته به 1367 شعبه رسید.
مدیرعامل بانک سپه در خصوص شعب ادغام‌شده بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح، اظهار داشت: بانک‌ها ادغامی با تلاش و همراهی توانستند سهمیه 10 درصدی خود در ادغام شعب ناکارا را به سرانجام برسانند.

وی تعداد شعب بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح ادغامی در بانک سپه را 2 هزار و 559 شعبه اعلام کرد و افزود: طی یک سال اخیر 331 شعبه ناکارا این بانک‌ها ادغام شده‌اند.

چقازردی ادامه داد: مؤسسه اعتباری کوثر 43، بانک مهراقتصاد 71، حکمت ایرانیان 23، انصار 113 و قوامین 81 شعبه ناکارآمد خود را طی یکسال اخیر جمع‌آوری کردند.

مدیرعامل بانک سپه اظهار داشت: در بهینه‌سازی شبکه شعب، ادامه خدمات‌رسانی مطلوب به مشتریان را همواره مدنظر داشته و سعی کردیم همزمان با ادغام شعب ناکارا کیفیت خدمات الکترونیکی بانک سپه و بانک‌های وابسته را ارتقا دهیم.

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید