کد خبر:1214
پ

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از حضور شبانه روزی و 24 ساعته گشت های راهداری در جاده های استان همزمان با بارش باران خبر داد.

به گزارش روزانه نیوز مصطفی پناهنده با بیان اینکه در چند روز گذشته بارندگی های مقطعی و سیل آسایی در برخی مسیر ها و راه های استان همدان ثبت شده است، افزود: در برخی ساعت، بارش آب در سطح جاده ها افزایش یافته بود، و بیشترین سطح بالا آمدن آب در مسیر شیرین سو – قیدار رخ داد که محدودیت ترافیکی در مسیر کبودرآهنگ – شیرین سو ایجاد کرده بود.

پناهنده اضافه کرد: به دنبال تغييرات جوي و ورود سامانه بارشي به استان، بارش باران در بیشتر محورهای مواصلاتی این استان آغاز و به دنبال آن راهداران سفیران امنیت جاده ها با حضور شبانه روزی در مسیرها، تلاش در باز نگاه داشتن راهها و سهولت تردد کاربران جاده ای را دارند.

مدیرکل راهداری استان همدان یادآور شد: راهداران به شکل شبانه روزی محورهای استان را زیرپوشش قرار داده و آماده ارائه خدمات به ویژه در زمان بارندگی ها هستند.

این مسئول تأکید کرد: در چند روز اخیر محورهای استان درگیر بارش های پاییزی باران بود و این بارش ها همچنان ادامه دارد که در تمام مدت بارش نزولات آسمانی، راهداران نسبت به انجام عملیات بازگشایی اقدام کردند.

مصطفی پناهنده گفت: ترددهای جاده ای هم اکنون بدون هیچ مشکلی انجام می شود. و هیچگونه مسیر بسته ناشی از وقوع بارش ها در استان همدان نداریم.

وی به رانندگان توصیه کرد: در این شرایط، از سفرهای غیرضروری پرهیز و قبل از انجام سفر ضروری، از طریق سامانه 141 از آخرین وضعیت راهها مطلع و از توقف در حاشیه روخانه ها و امتداد مسیر سدها به شدت خودداری کنند.

هم اکنون 28 گشت راهداری به شکل مستمر و شبانه روز، رصد جاده های استان همدان را به عهده دارند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید