کد خبر:3153
پ

به گزارش روزانه نیوز سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد:

 

بسم الله القاسم الجبارین

 

۴۰ سال است که ندای “القدس لنا” به فرمان معمار کبیر انقلاب، در آخرین جمعه رمضان المبارک در میهن عزیزمان و سایر کشورهای مسلمان طنین انداز شده و در شمار آئین های عبادی – سیاسی آنان درج می گردد. مردان مقاومت امروز یقین دارند صهیونیست ها جایی در آینده منطقه نخواهند داشت و تمامی سرزمین فلسطین متعلق به فلسطینی هاست و بی تردید مقاومت به موجودیت رژیم جعلی اسرائیل خاتمه خواهد داد.

 

مجاهدان سپاه انصار الحسین(ع) معتقدند که به یاری خدای سبحان به زودی در قدس نماز می خوانیم و این اعتقاد نشأت گرفته از تعهد انقلابی مردم شهید پرور همدان است که هر ساله صیام و قیام را عجین نموده و در این عرصه عظیم حماسه آفرین بودند.

 

امسال در جهان اسلام روز قدس در حالی اجلال می شود که قلوب شیفتگان قدس آکنده از تألم هایی از جمله شیوع ویروس منحوس کرونا توأم با داغ شهدای مدافع سلامت و فقدان فرمانده سپاه قدس است که با دعای سلامتی و ظهور منجی عالم و نوای مرگ بر اسرائیل در سنگر مجازی و منازل التیام می گیرد.

 

در شرایطی روز قدس زیباتر می نمایاند که با روز مقاومت و ایثار گره خورده و عطر شهید جهان آرا تکثر می یابد و همه ی شهدای مقاومت را بر سر سفره عید فطر می نشاند و به فرموده ولی امر مسلمین نوید بخش نابودی اسرائیل  خواهد شد و باز ندای سردار سپاه قدس طنین انداز می گردد که: ” همه دعوای غرب با عالم اسلام بر سر مسجد الاقصی و همه توطئه های حول عالم اسلامی هم بر سر همین مسجد است”.

 

پس همه با هم روز جمعه  دوم خرداد و ۲۸ ماه مبارک رمضان در حمایت از فلسطین و قدس شریف در هر سنگری که هستیم پیام همدلی و نوید بخش نابودی آمریکا و اسرائیل کودک کش را به سمع و بصر عالم می رسانیم و اهالی رسانه در انعکاس  این اتحاد دریغ نخواهند کرد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید