کد خبر:41427
پ


مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: تاکنون بیش از ۲۰ هزار و ۴۰۰ فرصت شغلی در سامانه رصد ثبت شده است و امروز قرارگاه اشتغال با هدف نظارت بر اشتغال ثبت شده، آغاز به کار می‌کند.

به گزارش روزانه نیوز، یوسف شعبانی با بیان اینکه امسال برای استان همدان ۲۳ هزار و ۵۸۹ نفر فرصت شغلی پیش‌بینی شده است، افزود: در مرحله اول ۲ هزار و ۵۰۰ طرح در قرارگاه اشتغال مورد نظارت و ارزیابی قرار خواهد گرفت.

او با اشاره به اینکه قرارگاه اشتغال در استان همزمان با سراسر کشور از امروز ۸ بهمن آغاز به کار خواهد کرد و تا ۲۰ اسفند ادامه دارد، تصریح کرد: در مدت ۴۰ روز فعالیت قرارگاه اشتغال در استان همه طرح‌های ثبت شده در سامانه رصد با هماهنگی یک مرکز مشاوره، اطلاع‌رسانی و خدمات کارآفرینی استان به صورت میدانی و حضوری بازدید و گزارش تهیه خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با بیان اینکه ناظران گزارش‌های تهیه شده را با داده‌های سامانه سانار تطبیق می‌دهند و راستی آزمایی می‌کنند، تاکیدکرد: با راه‌اندازی سامانه ملی رصد اشتغال، همه دستگاه‌های اجرایی باید آمار و اطلاعات مربوط به اشتغال حوزه خود و شاغلان را در استان و شهرستان در سامانه وارد کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید