تغییرات در رادیو ادامه دارد؟/ خداحافظی با برنامه‌های بدون اولویت

 معاون صدای سازمان صداوسیما گفت:

۹:۱۷ قبل از ظهر, ۲۳ دی ۱۳۹۹

 معاون صدای سازمان صداوسیما درباره اینکه تغییرات در معاونت صدا ادامه دارد یا خیر توضیحاتی را ارائه کرد.

 

به گزارش روزانه نیوز علی بخشی زاده با اشاره به انتصاب‌هایی که اخیراً داشته است و اینکه چه تغییرات دیگری را در آینده رقم خواهد زد افزود: این تغییرات بستگی به عملکرد همکاران من دارد در حکم ریاست سازمان صداوسیما به من حدود ۱۲ محور برای پیگیری مطرح شده بود و من هم حدود ۲۰ محور اضافه کردم و اعلام کرد که همکارانم با این محورها سنجیده می‌شوند.

معاون صدا با اشاره به مهمترین محورهای این ۳۰ شاخص بیان کرد: اقتصاد مقاومتی، شعار سال، مساله جمعیت، پرداخت به سبک زندگی، کنداکتور خوش ریتم، برنامه‌های صبحگاهی پر امید و پر نشاط از اولویت‌های ماست.

وی ادامه داد: من چنین اخلاقی ندارم که از همکاری خداحافظی کنم بلکه آن همکار است که به واسطه عملکردش از پستی خداحافظی می‌کند،  این نکته را هم به صورت رسمی خدمت مدیران شبکه‌ها ابلاغ کردم و راهش را هم گفته‌ام که این ۳۰ محور را با هر یک از برنامه‌های خود مطابقت دهند و در نظر بگیرند که برنامه‌ها کدام یک از آن شاخص‌ها را پوشش می‌دهند.

معاون صدا تصریح کرد: مدیران شبکه‌ها باید با این تطبیق ببینند اگر آن ۳۰ شاخص پوشش داده می‌شود برنامه‌ها را حمایت و تقویت کنند و اگر به هر دلیلی پوشش داده نمی‌شود از آن برنامه خداحافظی کنند و مشخص می‌شود آن برنامه در اولویت ما نیست./مهر

 

نظری درج کنید

ایمیل شما محفوظ می ماند