کد خبر:32344
پ

 رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی تبریک به وزیر کشور از آمادگی کامل سازمان متبوع خود در زمینه همکاری‌های مشترک با وزارت کشور خبر داد.

به گزارش روزانه نیوز از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پدافند غیرعامل کشور، در متن پیام سردار غلامرضا جلالی، به  احمد وحیدی به سمت وزیر کشور آمده است: خبر رای اعتماد مجلس شورای اسلامی به جنابعالی برای عهده داری وزارت کشور دولت انقلابی و مردمی سیزدهم موجب خرسندی اینجانب شد. چرا که خدمت در جایگاه راهبردی وزیر کشور که وظیفه ایجاد هماهنگی بین ارکان حیاتی حکمرانی همچون سیاست، اجتماع، اقتصاد، فرهنگ، نظم بخشی و ایجاد امنیت را بر عهده دارد، نیازمند شخصی با تجربه، متعهد، مجهز به نگاه راهبردی و توان مدیریتی بالایی است که سوابق درخشان حضرتعالی در جایگاه‌های مختلف کشوری و لشکری، بر این امر گواهی می‌دهد.

در ادامه این بخش آمده است: بخش‌های مختلف وزارت کشور به ویژه کمیته پدافند غیرعامل این وزارتخانه و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، همواره در خط مقدم اجرا و نظارت بر الزامات و ضوابط پدافند غیرعامل بوده و نقشی کلیدی در اجرای راهبردهای سازمان پدافند غیرعامل کشور در استانداری‌ها و مدیریت شهری کشور ایفا نموده اند.

سردارجلالی در این پیام تاکید کرده است: بدون شک طراحی طرح جامع پدافند غیرعامل برای استان‌های کشور با محوریت استانداری‌ها و طراحی سند جامع پدافند شهری برای شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و تامین تجهیزات CBRNE در این شهرها که نقش به سزایی در ارتقای تاب آوری شهرها و سکونتگاه‌های کشور خواهد داشت بدون همکاری و مساعدت مجموعه وزارت کشور میسر نمی‌شد.

وی در این پیام یادآور شده است: حال که حضرتعالی عهده‌دار وظیفه خطیر وزارت شده‌اید، انتظار و تقاضای سازمان پدافند غیرعامل کشور، تکمیل طرح‌های جامع پدافند غیرعامل در استان‌ها و همچنین اولویت بخشی بر تکمیل سند پدافند شهری در همه شهرهای بالای ۲۰۰ هزار جمعیت و مدنظر قرار دادن این طرح‌های در برنامه‌ریزی‌های استانی و شهری است، سازمان پدافند غیرعامل کشور نیز آمادگی کامل خود را برای همکاری در زمینه‌های مشترک همکاری اعلام می‌دارد. 

در پایان این پیام آمده است: ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک مجدد به حضرتعالی به سبب کسب رأی اعتماد قاطع نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، موفقیت و سربلندی روزافزون شما را در دستیابی به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه عنایت حضرت ولی عصر (عج) و تدابیر رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای عزیز(مدظله العالی) از خداوند منان مسئلت دارم./ایرنا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید