کد خبر:3033
پ

به گزارش روزانه نیوز حجت الاسلام رضایی دولت ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام علی (ع) و با ارزش بودن شب های قدر که بتوانیم از این شب ها بهره مند شویم؛ افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری که در نیمه شعبان مبنی بر کمک های مومنانه نسبت به نیازمندان تاکید فرمودند که نسبت به نیازمندان آسیب دیده ازکرونا ویروس به آنها کمک شود، در همین راستا حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان همدان وارد عمل شد و به کمک کانون سنگر سازان، پیشکسوتان جهادی و همکاران در سازمان جهاد کشاورزی کمک قابل توجهی را به نیازمندان کردند.

 

وی با بیان اینکه این کمک ها از حقوق همکاران عزیز از 5 تا 20 درصد حقوق اردیبهشت کسر شده است، اضافه کرد: حساب جدایی برای این منظور در نظر گرفته شده بود که به آن حساب واریزشد و از تشکل های بخش کشاورزی، اتحادیه ها کشاورزی ، کشاورزان عمده و خیرین این مبالغ جمع آوری شد که این جمع آوری مردمی بوده است.

 

مسول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان همدان با بیان اینکه در استان همدان و شهرستان های همدان سبد غذایی تهیه و بین نیازمندان توزیع شد ، خاطر نشان کرد: در ستاد استان نزدیک به 150 بسته غذایی به ارزش هر بسته 200 هزار تومان ، که این اقلام شامل( برنج، مرغ، رب گوجه فرنگی، پنیر ، خرما و روغن ) است.

 

حجت الاسلام رضایی دولت اضافه کرد: کمیه ای تشکیل شد و توسط این کمیته عزیران نیازمند شناسایی شدند و بسته های غذایی به آنها تقدیم شد.

 

وی با بیان اینکه این طرح در طول سال به مناسبت های مختلف انجام می شود، افزود: برنامه ایی برای عید فطر در نظر گرفته شده است که همکاران فطریه را جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید