خبر خوب برای فوتبال ایران؛ زمان احتمالی حضور تماشاگر در ورزشگاه مشخص شد

سرپرست فدراسیون فوتبال گفت:

۱۰:۴۲ قبل از ظهر, ۲۵ دی ۱۳۹۹

سرپرست فدراسیون فوتبال ابراز امیدواری کرد که این فدراسیون بتواند از ابتدای نیم فصل دوم دستور حضور تماشاگر در ورزشگاه را صادر کند.

به گزارش روزانه نیوز حیدر بهاروند با اشاره به فدراسیون فوتبال درباره برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال در ۱۰ اسفند ۹۹ اظهار داشت: فرآیند تایید اساسنامه چقدر طول کشید و چقدر اساسنامه خوبی تهیه شد و با اکثریت قاطع آرا به تصویب رسید که نوید خوبی برای فوتبال کشور بود. ثبت نام نامزدها در انتخابات نیز با شور و هیجان انجام شد.

بررسی‌هایی که لازم است و زمان‌ بندی هم انجام خواهد شد و با برگزاری انتخابات سرنوشت ۴ سال آینده فدراسیون فوتبال مشخص شود.

وی ادامه داد: اساسنامه‌ای که تدوین شد که فوتبالی‌ها بیشتر به انتخابات ورود می‌کنند و محدودیت‌های خاصی که قبلا بود و شرایط خاص دست و پا گیر برطرف شد. اکنون با این اساسنامه همه فوتبالی ها راحت می‌توانند در انتخابات حاضر می شوند. افراد فوتبالی باید سکان هدایت را در دست بگیرند تا افراد غیر فوتبالی.

بهاروند درباره برگزاری دربی ۹۶ بدون حضور تماشاگران گفت: برگزاری مسابقات سخت است شورای تامین استان ها، اصحاب رسانه، هیات های فوتبال، باشگاه‌ها و همه عزیزان با همکاری یکدیگر مسابقات را بار عایت پروتکل های بهداشتی سخت برگزار می کنیم. جای تاسف دارد که تماشاگر نداریم امیدواریم با روندی که پیش می‌رود در نیم فصل دوم با تایید ستاد ملی مقابله با کرونا درصدی از تماشاگران را در ورزشگاه‌ها داشته باشیم.

بدون تماشاگر جذابیت فوتبال کم می‌شود و در آینده امیدوارم بتوانیم این تماشاگران در ورزشگاه ها حاضر شوند.

حضور تماشاگران در ورزشگاهها باعث رشد و توسعه فوتبال می شود و باید به این علاقه مردم رسیدگی شود و امکاناتی فراهم شود تا حداقل ۲۰ تا ۳۰ درصد تماشاگر در ورزشگاه ها در نیم فصل دوم داشته باشیم.این موضوع در صورت تایید ستاد ملی مقابله با کرونا انجام خواهد شد./پانا

 

 

نظری درج کنید

ایمیل شما محفوظ می ماند