آغاز برنامه سراسری مبارزه با مراکز غیرمجاز استخراج رمزارز

مدیر عامل توانیر خبر داد؛

۱۲:۰۴ بعد از ظهر, ۳۰ بهمن ۱۳۹۹
0 282

مدیر عامل شرکت توانیر از آغاز دور چهارم اقدام فراگیر با هدف مقابله با مراکز غیرمجاز استخراج رمز ارز و تنظیم روشنایی های معابر در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش روزانه نیوز  متولی زاده در چهارمین اقدام فراگیر با هدف تعدیل و تنظیم روشنایی معابر و مقابله با دستگاه‌های رمز ارز‌های غیر مجاز که در مرکز پایش توانیر برگزارشد، گفت:  این برنامه با هدف تعدیل و تنظیم روشنایی معابر و مقابله با مراکز غیرمجاز استخراج رمز ارز در دو روز متوالی اجرا خواهد شد.

مدیر عامل شرکت توانیر با اشاره به پیش بینی‌های صورت گرفته در خصوص ورود جبهه هوای سرد به کشور، تصریح کرد: صنعت برق با این اقدام فراگیر، برای هفته سرد پیش رو آماده می‌شود.

متولی زاده افزود: همچنین در کنار مقابله با دستگاه‌های رمز ارز غیرمجاز که به نوعی تجاوز به حقوق مردم تلقی می‌شود، توسعه به کارگیری نرم افزار برق من در اخذ گزارش‌های مردمی نیز در دستور کار این برنامه سراسری خواهد بود.

وی گفت: در حال حاضر ۳۰۲ رمز ارز غیر مجاز در کشور وجود دارد که از این تعداد ۱۴۰ رمز ارز کشف شده است و همچنین پاداش ۲۰ میلیون تومانی برای کشف رمز ارز در نظر گرفته شده است./باشگاه خبرنگاران

Leave A Reply

Your email address will not be published.