کد خبر:3344
پ

به گزارش روزانه نیوز مصطفی پناهنده اظهار داشت: این اداره کل آمادگی دارد تا از سرمایه گذاران در بخش مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی با کاربری های خاص و متفاوت از جمله فرهنگی، تجاری، زیارتی و… استقبال می کند.

 

او افزود: این اقدام به منظور ارائه خدمات هر چه بیشتر به کاربران جاده ای، ایجاد اشتغال و درآمدزایی در محورهای فرعی و روستایی در دستور کار است.

 

پناهنده ادامه داد: همچنين به منظور تسریع در انجام فرايند صدور موافقت اصولي و اخذ استعلامات لازم توسط سرمايه گذار، مجموعه اقدامات، حمايت ها و تسهيلات دولتی با سود کم نيز در قالب قوانين و مقررات و دستورالعمل ها در نظر گرفته شده است.

 

مدیرکل راهداری استان همدان یادآور شد: مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی با توجه با ارائه امکانات اولیه در شرایط مطلوب نقش بسزایی در رضایت مندی مسافر و همچنین جلوگیری از ترافیک و افزایش ایمنی در سفر  دارند.

 

هم اکنون، مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی در قالب واحد هاي رستوران، واحد های تعميرگاهی، سرويس بهداشتی، نمازخانه، غرف تجاری، جايگاه سوخت، و… مورد نياز كاربران در طول راه های استان با تمركز خدمات مورد نياز آنها احداث شده است.

 

35 مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در استان فعال، 14 مجتمع در حال ساخت و 25 مجتمع نیز در حال استعلام و بررسی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید